GPW: CBF

Witamy w serwisie
relacji inwestorskich

O SPÓŁCE:


W 1999 r. stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu przeskalowaliśmy naszą działalność na nowe sektory i rynki, zyskując zaufanie >350 tys. klientów oraz generując >460 mln PLN przychodów rocznie.

Dziś jesteśmy grupą dynamicznie rozwijających się spółek technologicznych dążących do wspierania małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w ich obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, komunikacji, marketingu i sprzedaży.

Nasze portfolio koncentruje się na skalowalnych produktach oferowanych w modelu abonamentowym. Dostarczamy produkty w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

cyber_Folks oferuje nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania i usługi w ramach trzech filarów działalności.

WIĘCEJ
cyber_Folks wprowadza ESOP z celem EBITDA 100m PLN
WIĘCEJ

Kluczowi pracownicy cyber_Folks zostaną objęci programem motywacyjnym, podzielonym na część lojalnościową oraz motywacyjną. Założenia co do celów ekonomicznych obejmują m.in. konsekwentny wzrost wyników cyber_Folks, w tym osiągnięcia 100 mln PLN EBITDA w 2026 r.

WIĘCEJ
Dywidenda
WIĘCEJ

Generujemy ponad 120 mln PLN przepływówoperacyjnych, które inwestujemy w dalszy wzrost,ale również dzielimy się z akcjonariuszami.Od początku naszej obecności na GPWwypłacamy dywidendę, która co roku wzrasta.

WIĘCEJ
Program Korzyści dla Akcjonariuszy
WIĘCEJ

Poprzez program lojalnościowy chcemy mocniej związać obecnych akcjonariuszy i klientów z naszą spółką. Tworzymy unikalną wartość, która się opłaca - zwiększenie grona interesariuszy cyber_Folks powinno przełożyć się na większe zainteresowanie akcjami oraz wzrost liczby klientów

WIĘCEJ
cyber_Folks intensyfikuje działania wokół AI
WIĘCEJ

Spółki wchodzące w skład Grupy R22 wprowadzają w swoich produktach AI: cyber_Folks – kreator domen internetowych, FreshMail – SafeGuard, narzędzie poprawiające dostarczalność wiadomości chroniące użytkowników przed spamem oraz phishingiem, User.com – AI chat.

Aktualności

November 14, 2023

Nowoczesna technologia napędza biznes cyber_Folks: 30% organicznego wzrostu w Q3 2023!

WIĘCEJ
September 5, 2023

150 proc. wzrost zysku netto Grupy cyber_Folks w II kwartale!

WIĘCEJ
July 31, 2023

Od dziś R22 funkcjonuje pod nazwą cyber_Folks

WIĘCEJ
May 24, 2023

Grupa R22 z mocnymi wynikami po I kwartale 2023: 32% wzrost przychodów i 48% wzrost EBITDA

WIĘCEJ