O nas

W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu przeobraziliśmy się w grupę z sukcesami obsługującą wiele sektorów i rynków, zyskując zaufanie >355 tys. klientów oraz generując 480 mln PLN przychodów rocznie.

Dziś jesteśmy grupą skupiającą dynamicznie rozwijające się podmioty technologiczne z obszaru cyfryzacji biznesu, wspierające przedsiębiorstwa - zarówno te małe jak i duże - w ich obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, komunikacji, marketingu i sprzedaży.

Z siedzibą w Poznaniu, rozwijamy się globalnie dzięki zaangażowaniu ponad 1000 multidyscyplinarnych i zorientowanych na cel specjalistów pracujących w ponad 30 lokalizacjach, od Nowego Jorku po Bombaj. Naszą misją jest umożliwienie i ułatwienie naszym klientom i partnerom przejścia ich firm przez transformację cyfrową, która przestawia ich biznesy na tory dynamicznego wzrostu. Dokonujemy tego dzięki efektywnemu transferowi know-how i technologii w ramach produktów i usług dostarczanych przez komplementarną grupę firm, tworzących cyber_Folks, m.in. Vercom, MailerLite, FreshMail, EmailLabs, PushPushGo, RedLink, SellIntegro czy Profitroom.

Nasze portfolio obejmuje produkty w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta. Oferujemy je w łatwo skalowalnym i wygodnym modelu abonamentowym. Dzięki zróżnicowanej działalności spółek z naszej grupy dajemy dostęp do niemal wszystkich rozwiązań i usług potrzebnych do codziennego prowadzenia biznesu w internecie: 

Ostatnie przełomowe wydarzenie:

Na początku 2022 r. zrealizowaliśmy największą transakcję w historii cyber_Folks - przejęcie MailerLite. To globalny dostawca narzędzi do komunikacji e-mailowej, obsługujący klientów głównie w USA i Europie Zachodniej. 

Akwizycja przyczyniła się do dynamicznego wzrostu segmentu CPaaS w grupie cyber_Folks i znacząco zwiększyła jej ekspozycję na rynki zagraniczne - dzięki tej transakcji jesteśmy obecni na 180 rynkach. Wartość przejęcia wyniosła ok. 400 mln PLN (90 mln USD), co czyni ją jedną z największych zagranicznych akwizycji polskiej firmy technologicznej w 2022 roku i jedną z największych akwizycji w sektorze technologicznym w ostatnich latach. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule Tech Crunch.

Obserwowany ciągły i dynamiczny wzrost grupy cyber_Folks w zakresie rozwiązań technologicznych to dowód na słuszność przyjętej strategii i potwierdzenie jej globalnych aspiracji na bardzo wzrostowym rynku cyfrowych produktów i usług.