[AKTUALNOŚCI]

Bałtyk Tower – nowa siedziba Grupy R22

June 13, 2017

W związku z dynamicznym rozwojem spółki nadszedł czas na zmianę lokalizacji naszego biura. Od 22 maja pracujemy na 14 piętrze nowoczesnego biurowca Bałtyk, który znajduje się w samym centrum Poznania, w pobliżu Międzynarodowych Targów i Dworca Głównego.

Bałtyk to wyjątkowy pod wieloma względami, 16 piętrowy budynek tuż przy Rondzie Kaponiera w Poznaniu. Ostateczny projekt wykonał zespół biura architektonicznego MVRDV, który zaliczany do jednych z najlepszych na świecie w swojej kategorii. Ich projekty wyróżniają się niekonwencjonalnym i nowoczesnym stylem, co znalazło potwierdzenie przy tym projekcie. Bałtyk to nie tylko innowacyjne biura, ale także żywa przestrzeń miejska, w której już wkrótce otwarte zostaną kawiarnie, restauracje i inne lokale gastronomiczne. W budynku odbywać się będą również liczne wydarzenia kulturalne.

Ze względu na powiększającą się kadrę pracowniczą zmiana biura na większe była konieczna. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja ułatwi nam dalszy dynamiczny rozwój pod każdym względem. W nowym budynku praca stała się nie tylko przyjemniejsza, ale również bardziej satysfakcjonująca i owocna. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura.