R22 wejdzie do sWIG80

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła roczną rewizję najważniejszych giełdowych indeksów, w wyniku zmian do indeksu sWIG80 wejdą akcje R22. Zmiany wejdą w życie po sesji 15 marca, a R22 będzie miało 0,51 proc. udziału w indeksie.

Powiązane produkty
Odkryj nasze produkty w akcji

Rozwijaj swoją stronę i biznes z pomocą narzędzi cyberfolks. Sprawdź, jak nasze produkty mogą ułatwić Ci codzienną pracę online.

Zobacz więcej

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła roczną rewizję najważniejszych giełdowych indeksów, w wyniku zmian do indeksu sWIG80 wejdą akcje R22. Zmiany wejdą w życie po sesji 15 marca, a R22 będzie miało 0,51 proc. udziału w indeksie.